
Круг відрізний для металу 180x2x32 мм
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (97) 762-85-01
- +380 (66) 778-94-64
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний для металу 180x2x32 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Виробник | FANGDAWANG |
| Призначення | Відрізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴


