Мітчик машинно-ручний, штучний. Клас точності *А*. Призначений для нарізування різі в наскрізних або глухих отворах. Позначник однопрохідний. Виготовлений зі сталі Р5М5. Різь права метрична. Придбати цей товар ви зможете в нашому магазині, який розташований у Харкові ТЦ Барабашово щодня з 7:00-13:00. Також ви можете купити з доставкою. Відсилання ваших покупок відбувається щодня доометра 600, крім п'яти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 16 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 99 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,40 ₴



